Arabis Ferdinand-cobourgii Old Gold 12 c
Arabis Ferdinand-cobourgii Old Gold
Potplant
Kweekpot maat Ø 12cm
1 vaste plant
Hoogte levering incl. pot 10-15 cm
Makkelijk te kweken
€ 6,50
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A13662
Arabis ferdinandi-coburgi 'Old Gold' is een geel bontbladige Arabis, De blaadjes van deze Arabis zijn wasachtig en rond.Arabis ferdinandi-coburgi...
Arabis ferdinandi-coburgii 'Old Gold' is een geel bontbladige Arabis, De blaadjes van deze Arabis zijn wasachtig en rond.Arabis ferdinandi-coburgii 'Old Gold' komt van oorsprong uit de bergen en is dan ook zeer geschikt voor de rotstuin, stapelmuur of tussen stenen.
| Botanische naam | Arabis Ferdinand-cobourgii Old Gold |
|---|---|
| Categorie | Arabis |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 12cm |
| USP | Makkelijke plant |
Hoe verzorg je Arabis Ferdinand-cobourgii Old Gold 12 c
Arabis is erg geschikt voor een standplaats in de rotstuin of in voegen en spleten tussen verlies keien. Deze tuinplant is vorstbestendig en wintergroen: een ideale bodembedekker. Snoei direct na de bloei voor het behouden van de compacte vorm van de tuinplant en een eerste bloei.

