Astilbe Japonica Deutschland 9 cm pot
Astilbe Japonica Deutschland
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
1 vaste plant
Makkelijk te kweken
€ 4,50
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A14692
- 1 x Astilbe Japonica Deutschland
- 1 x Astilbe Japonica Deutschland
| Botanische naam | Astilbe Japonica Deutschland |
|---|---|
| Categorie | Astilbe |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 60cm - 80cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
Hoe verzorg je Astilbe Japonica Deutschland 9 cm pot
Astilbe is een sterke, wat houtachtige plant met een fraai blad en mooie bloemaren. Plant ze in vochtige aarde met een hoog compost-turf gehalte. Langs een vijverrand doen ze het heel fraai. Ze groeien het beste in de zon of in de halfschaduw. Plant Astilbe op een diepte van 12 cm met een afstand van 40 x 40 x 40 cm tussen de planten. Dit zal een een mooie dekking van het blad geven. Bemest in het vroege voorjaar met koemestkorrels en gedurende de groei (mei-juni) met NPK 12-10-18.

