Bamboo Fargesia Robusta Pingwu
Fargesia Robusta Pingwu
Potplant
Kweekpot maat Ø 19cm
1 plant
XL
€ 19,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A14606
Fargesia robusta Pingwu heeft diepgroene stengels met witgele...
Fargesia robusta Pingwu heeft diepgroene stengels met witgele bladeren die in de winter afvallen. De bladeren van deze bamboe hebben een mooie felgroene kleur en worden tot 8 cm lang.
| Botanische naam | Fargesia Robusta Pingwu |
|---|---|
| Categorie | Bamboo |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 60-80cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 2 m - 3 m |
| Volgroeide breedte | 100cm - 125cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 19cm |

