Coreopsis Verticillata Moonbeam x 5
Coreopsis verticillata Moonbeam
Potplant
Kweekpot maat Ø 7cm
5 vaste planten
Hoogte levering incl. pot 10 cm
Bij vriendelijke bloemen
€ 8,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A11584
De Coreopsis verticillata Moonbeam of Meisjesogen, produceert een overvloed aan prachtig gele bloemen.
Coreopsis verticillata Moonbeam of Meisjesogen, produceert een overvloed aan prachtig gele bloemen.
| Botanische naam | Coreopsis verticillata Moonbeam |
|---|---|
| Categorie | Coreopsis |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10cm |
| Aantal | 5x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Geel |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 12cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 7cm |
| USP | Bijen bloemen |
| Prijs per stuk | € 1,79 |
Hoe verzorg je Coreopsis Verticillata Moonbeam x 5

