Cyclamen Mix
Cyclamen persicum
Potplant
Kweekpot maat Ø 10cm
3 kamerplanten
€ 11,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A11660
De Cyclamen Mix heeft een prachtige kleurenmix aan bloemen. Deze kamerplant bloeit in de winter en in het najaar. De kamerplant houdt van een koele...
Cyclamen Mix heeft een prachtige kleurenmix aan bloemen. Deze kamerplant bloeit in de winter en in het najaar. De kamerplant houdt van een koele plaats in de woonkamer. 's Zomers kan de plant naar buiten in een beschaduwde plaats. Deze kamerplant is een erg mooie en sterkte plant.
- 1 x Cyclamen Pink
- 1 x Cyclamen Red
- 1 x Cyclamen Dark Red
| Botanische naam | Cyclamen persicum |
|---|---|
| Categorie | Cyclamen |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 3x |
| Bloemen | Ja |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Mix |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 10cm |
| Prijs per stuk | € 3,98 |
Hoe verzorg je Cyclamen Mix

