Gerbera Pink 12 cm
Gerbera Pink
Potplant
Potmaat plant Ø 12cm
1 kamerplant
Niet leverbaar in: IE
€ 3,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A11641
Prachtige Gerbera mt zacht roze bloemen voor een zonnige plaats in uw kamer, kan in de zomer buiten staan op een warme plaats. De grote bloemen...
Prachtige Gerbera mt zacht roze bloemen voor een zonnige plaats in uw kamer, kan in de zomer buiten staan op een warme plaats. De grote bloemen zijn sterken blijvern lang staan, regelmatig water geven en 1 x per 2 weken wat vloeibare meststof
- 1 x Gerbera Pink
| Botanische naam | Gerbera Pink |
|---|---|
| Categorie | Gerbera |
| Gelevered als | Potplant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 12cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 12cm |
Hoe verzorg je Gerbera Pink 12 cm
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!







