Helianthemum 'Sulphureum Plenum' 9 cm
| Botanische naam | Helianthemum 'Sulphureum Plenum' |
|---|---|
| Categorie | Helianthemum |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 12cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Geel |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 20cm |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 10cm - 20cm |
| Volgroeide breedte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
Hoe verzorg je Helianthemum 'Sulphureum Plenum' 9 cm
Dianthus "Anjer soorten" zoals de gewone tuinanjer caryophyllus en de steenanjer deltoides en de alpen anjer Dianthus alpinus, zijn eenvoudig te houden tuinpanten. De steenanjer deltoides en alpinus plant u bij voorkeur aan als rand beplanting of in een rotstuin in goed gedraineerde aarde. Plantdiepte 10 cm afstand onderling 20 - 30 cm. Na ontvangst:Bewater de wortelkluit goed. Goede drainage is essentieel voor winterharde planten. Helianthemum 'Sulphureum Plenum' 9 cm planten presteren het best in gebieden met koele zomers. Scheidt u de klonten elke tweede lente of plant nieuwe Helianthemum 'Sulphureum Plenum' 9 cm om kracht te behouden. Plant Helianthemum 'Sulphureum Plenum' 9 cm in volle zon of lichte schaduw. Eenmaal gesetteld, moet Helianthemum 'Sulphureum Plenum' 9 cm goed groeien met weinig problemen, maar laat nooit de bodem uitdrogen. In het groeiseizoen kunt u een algemene meststof toevoegen. Haal onkruid regelmatig weg, of voeg 5,08 - 7,62 cm. aan mulch toe zodat het er netjes uit blijft zien.Let op: Schadelijk als wordt gegeten.

