Heliopsis helianthoides
Heliopsis helianthoides scabra 'Summer Sun'
Wortelgoed
3 vaste planten
Snijbloemen
€ 3,95
Voorraad 79
SKU
A00921
Deze fraaie zomerplant mag niet in uw border ontbreken. De felle gele bloemen stralen de gehele dag en vormen met hun heldere kleur lichtpunten in Uw
Deze fraaie zomerplant mag niet in uw border ontbreken. De felle gele bloemen stralen de gehele dag en vormen met hun heldere kleur lichtpunten in Uw border. Tegen wind beschermen met wat plantsteunen.
| Botanische naam | Heliopsis helianthoides scabra 'Summer Sun' |
|---|---|
| Categorie | Heliopsis |
| Aantal | 3x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Geel |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 60cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 120cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Wortelgoed |
| Prijs per stuk | € 1,32 |
Hoe verzorg je Heliopsis helianthoides
Heliopsis helianthoides is een sierlijke plant die van een zonnige plaats in de border houdt. Plant in goed gedraineerde aarde, verwijder oude bloemen na de bloei . Bemst met koemest korrels in het vroege voorjar en tijdens de groei met NPK 12-10-18

