Klematis Marjorie 50-60 cm
Klematis Marjorie 50-60 cm
Klematis Marjorie is een buitenklimplant die met zachtroze voorjaarsbloei schuttingen, pergola’s en rekken op een natuurlijke manier laat begroeien. Een fijne keuze als je een rustige, decoratieve groene wand wilt opbouwen.
Locatie
Deze klematis voelt zich het best op een plek in de halfschaduw. Langs een schutting, pergola of rek komt ze mooi tot haar recht wanneer je een zachte, stijlvolle groene achtergrond wil laten ontstaan.
Groeiwijze en grootte
Marjorie groeit uit tot een krachtige klimplant die uiteindelijk 5–6 m hoog kan worden. Met een volwassen spreiding van ongeveer 1,5–2 m begroeid ze vlot zonder erg breed uit te vallen.
Plantenverzorging
Zet de plant in goed doorlatende grond, zodat de wortels zich prettig kunnen ontwikkelen. Voor een mooie, vrije uitgroei is ongeveer 120 cm plantafstand een goede richtlijn.
Winterhardheid
Deze klematis is winterhard tot –15°C en kan in veel tuinen het seizoen goed doorstaan.
- Potmaat: Ø 14 cm
- Leveringshoogte: 40–60 cm (incl. pot)
- Standplaats: Halfschaduw
- Grond: Goed doorlatend
- Bloei: Voorjaar
- Bloemkleur: Roze
- Volwassen hoogte: 5–6 m
- Winterhard: –15°C
Natuurproducten kunnen per plant licht variëren in vorm en uitstraling.
Niet leverbaar in: Ireland| Categorie | Clematis |
|---|---|
| Gelevered als | PotPlant |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 120cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 5 m - 6 m |
| Volgroeide breedte | 150cm - 200cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 14cm |
| Maat | 50-60cm |
Instructies
Plant buiten in goed doorlatende grond op een plek in de halfschaduw.
Houd bij het planten ongeveer 120 cm afstand tot de volgende plant.
Laat de plant langs een schutting, pergola, rek of andere klimsteun omhoog groeien.









