Klematis Montana Grandiflora 30-40 cm
Klematis Montana Grandiflora 30-40 cm
Klematis Montana Grandiflora is een sierlijke bosrank die klimstructuren in het voorjaar een zachte, elegante uitstraling geeft met haar witte bloemen.
Locatie
Deze bosrank staat graag buiten op een plek in de halfschaduw. Langs een schutting, pergola of klimrek komt hij mooi tot zijn recht en zorgt hij voor een zachte, natuurlijke aankleding.
Groeiwijze en grootte
Als klimmer groeit hij uit tot ongeveer 5–6 m hoog en circa 1,5–2 m breed. Voor een ruimtelijk beeld hou je bij het aanplanten best ongeveer 300 cm tussen de planten.
Plantenverzorging
Goed doorlatende grond helpt de plant prettig op weg. Geef na het aanplanten water zodat de grond mooi aansluit rond de wortels.
Winterhardheid
Deze clematis is winterhard tot –15°C.
- Potmaat: Ø 14 cm
- Leveringshoogte: 30–40 cm (incl. pot)
- Standplaats: Halfschaduw
- Grond: Goed doorlatend
- Bloei: Voorjaar
- Bloemkleur: Wit
- Volwassen hoogte: 5–6 m
- Winterhard tot: –15°C
Groei en bloei zijn afhankelijk van standplaats en omstandigheden.
Niet leverbaar in: Ireland| Categorie | Clematis |
|---|---|
| Gelevered als | PotPlant |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Wit |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 300cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 5 m - 6 m |
| Volgroeide breedte | 150cm - 200cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 14cm |
| Maat | 30-40cm |
Instructies
Kies een plek buiten in de halfschaduw.
Zorg voor goed doorlatende grond.
Plant met voldoende ruimte tussen de planten.
Geef na het aanplanten water zodat de grond goed aansluit rond de wortels.
Laat de bosrank langs een schutting, pergola of klimrek omhoog groeien.









