Kniphofia Alcazar 15 cm pot
Kniphofia uvaria
Potplant
Kweekpot maat Ø 15cm
1 vaste plant
Hoogte levering incl. pot 40-60 cm
Makkelijk te kweken
€ 7,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A14662
Kniphofia Alcazar, ook wel Fakkellelie of Vuurpijl genoemd, zijn majestueuze...
Kniphofia Alcazar, ook wel Fakkellelie of Vuurpijl genoemd, zijn majestueuze planten voor de zomerborder met zijn oranjerode, raketachtige bloemen. Over de jaren zal Kniphofia een grote plant worden met vele bloemen, wij adviseren de plant elke drie tot vier jaar te scheuren en de sterkste weer op te planten. Zo houdt u altijd een fraaie display van deze spectaculaire bloemen
| Botanische naam | Kniphofia uvaria |
|---|---|
| Categorie | Kniphofia |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 50-60cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer-Najaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 90cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 15cm |
Hoe verzorg je Kniphofia Alcazar 15 cm pot
Kniphofia houdt van een goede doorlatende aarde en staat het liefts op een zonnige plaats, enigzins vrijstaand. Plant de planten in een ruim plantgat van 20 x 20 x 20 cm en zo' n 30 cm uitelkaar. Bemest metkoemest korrels 3 weken na het planten en bemest in Mei - Juni - Juli met NPK 12-10-18

