Ligustrum Ibota Musli 19 cm pot
Ligustrum ibota
Potplant
Kweekpot maat Ø 19cm
1 haagplant
Hoogte levering incl. pot 40-50 cm
Blijvend groen
€ 19,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A13341
Ligustrum ibota heeft doorbuigende takken en grijsgroene bladeren met brede roomwitte randen. Ligustrum ibota bloeit met pluimvormige witte bloemen...
Ligustrum ibota heeft doorbuigende takken en grijsgroene bladeren met brede roomwitte randen. Ligustrum ibota bloeit met pluimvormige witte bloemen en krijgt ook bessen die de vogels graag eten. Deze bessen zijn wel giftig voor mensen.
| Botanische naam | Ligustrum ibota |
|---|---|
| Categorie | Ligustrum |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Wit |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 125cm - 150cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 19cm |
| Maat | 40-50cm |
| USP | Groenblijvend |
Hoe verzorg je Ligustrum Ibota Musli 19 cm pot
De Ligustrum Ibota Musli 19 cm pot, past zich zeer makkelijk aan. Hij doet het goed in zowel zon als schaduw en ook de grondsoort maakt hem niet uit. Wanneer u deze haag niet knipt, produceert ze onaangenaam ruikende witte bloemen, gevolgd door zwarte bessen, welke schadelijk zijn als u ze opeet. De Liguster wordt zo'n 1-2 meter breed en, als u hem niet snoeit, wel 4-5 meter hoog. Om een mooie dichte haag te verkrijgen, dient u de nieuwe aanwas, 2 a 3 keer per jaar tot de helft terug te snoeien. Blijf dit herhalen tot de haag de gewenste hoogte bereikt heeft en knip hem dan nog 2 keer per jaar terug. Laat in het voorjaar en vroeg in het najaar. Wacht met het geven van organische mest tot tenminste 6 weken na het planten.

