Lithodora diffusa heavenly Blue
Lithodora diffusa
1 vaste plant
Hoogte Levering 10-15 cm
€ 3,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A11895
De Lithodora diffusa heavenly Blue is een decoratieve groenblijvende struik met prachtige blauwe bloemen....
Lithodora diffusa heavenly Blue is een decoratieve groenblijvende struik met prachtige blauwe bloemen.
| Botanische naam | Lithodora diffusa |
|---|---|
| Categorie | Lithodora |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar-Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Blauw |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 50cm |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
Hoe verzorg je Lithodora diffusa heavenly Blue
De Lithodora diffusa heavenly Blue houdt van een goed gedraineerde aarde die rijk is aan compost en voedingsstoffen. Zorg voor het volgende: · Ruime pot met een laag scherven op de bodem · Vul met potgrond en bemest met organische mest (er door heen) · Plaats de pot op een zonnige plek, op een ruime schotel. · Geef iedere 14 dagen wat vloeibare mest aan de plant. · Zorg ervoor dat de schotel altijd gevuld is met water. · Laat de plant vorstvrij overwinteren en in het vroege voorjaar opnieuw als bovenstaand.

