Paeonia Bouquet Perfect
Paeonia lactiflora
Wortelgoed
1 vaste plant
Snijbloemen
€ 5,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A13643
Paeonia Bouquet Perfect is een pioensoort met perfect gevormde bloemen. Deze plant heeft stevige stelen en het is een pioen die uitermate geschikt...
Paeonia Bouquet Perfect is een pioniersoort met perfect gevormde bloemen. Deze plant heeft stevige stelen en het is een pioen die uitermate geschikt is voor de pot en de tuin. Bouquet Perfect heeft een zoete geur.
| Botanische naam | Paeonia lactiflora |
|---|---|
| Categorie | Paeonia |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 60cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 60cm - 80cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Wortelgoed |
| USP | Snijbloem |
Hoe verzorg je Paeonia Bouquet Perfect
Plant de Pioenen in vruchtbare, goed waterdoorlatende grond, op een zonnige plaats. Goed water geven en markeer de plek met een stokje. Geef een ruime dosis organische mest in het vroege voorjaar. Het kan wel 2 jaar duren voordat de Pioen gaat bloeien, aangezien de plant zich stevig moet zetten. Pioenen vinden het vervelend als ze verplaatst worden en het zou dan ook weer enige tijd kunnen duren, voor dat ze weer bloeien. Verwijder oude bloemen en knip het blad terug in de herftst. Elk voorjaar zullen zij u belonen met vele prachtige bloemen.

