Paeonia Coral Charm
Paeonia lactiflora 'Coral Charm'
Wortelgoed
1 vaste plant
Snijbloemen
€ 5,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A13639
Paeonia Coral Charm heeft geen alledaagse kleur. De uitzonderlijk mooie bloemen van deze pioenroos zijn goed voor de snij. Deze pioen geeft iets...
Paeonia Coral Charm heeft geen alledaagse kleur. De uitzonderlijk mooie bloemen van deze pioenroos zijn goed voor de snij. Deze pioen geeft iets minder bloemstelen, maar is zeker de moeite waard.
| Botanische naam | Paeonia lactiflora 'Coral Charm' |
|---|---|
| Categorie | Paeonia |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Tweekleurig |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 60cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 100cm - 125cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Wortelgoed |
| USP | Snijbloem |
Hoe verzorg je Paeonia Coral Charm
Plant de Pioenen in vruchtbare, goed waterdoorlatende grond, op een zonnige plaats. Goed water geven en markeer de plek met een stokje. Geef een ruime dosis organische mest in het vroege voorjaar. Het kan wel 2 jaar duren voordat de Pioen gaat bloeien, aangezien de plant zich stevig moet zetten. Pioenen vinden het vervelend als ze verplaatst worden en het zou dan ook weer enige tijd kunnen duren, voor dat ze weer bloeien. Verwijder oude bloemen en knip het blad terug in de herftst. Elk voorjaar zullen zij u belonen met vele prachtige bloemen.

