Prunus incisa Kojou-no-mai 17 cm pot
Prunus incisa Kojou-no-mai
Potplant
Kweekpot maat Ø 17cm
1 plant
Hoogte levering incl. pot 40-50 cm
€ 9,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A13267
Prunus incisa Kojou-no-mai bloeit zeer rijkelijk in de maanden maart, april en mei met witroze (geurende) bloempjes met een rode kern. ...
Prunus incisa Kojou-no-mai bloeit zeer rijkelijk in de maanden maart, april en mei met wit roze (geurende) bloempjes met een rode kern.
| Botanische naam | Prunus incisa Kojou-no-mai |
|---|---|
| Categorie | Prunus |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Vroeg in het voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 150cm - 200cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 17cm |
| Maat | 40-50cm |
Hoe verzorg je Prunus incisa Kojou-no-mai 17 cm pot
Plantafstand teminste 150cm , plant op een zonnige plek in de border of op een vrijstaande plek. U kunt de plant na de bloei terug snijden tot 20 cm boven de aarde

