Saponaria Bressingham
Saponaria
Potplant
Kweekpot maat Ø 12cm
1 vaste plant
Hoogte levering incl. pot 10-15 cm
Bodembedekker
€ 4,25
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A14257
Saponaria is een zeer dankbare bodembedekker. Hij bloeit uitbundig van juli...
Saponaria is een zeer dankbare bodembedekker. Hij bloeit uitbundig van juli tot september met felroze bloemen die gegroepeerd zijn in dikke trossen, waardoor je een kleurig tapijt krijgt. Saponaria verspreidt zich snel en is ideaal voor randen.
Niet leverbaar in: Ireland
| Botanische naam | Saponaria |
|---|---|
| Categorie | Saponaria |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar-Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Ja |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 20cm |
| Plantdiepte | 12cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 12cm |
| USP | Bodembedekker |
Hoe verzorg je Saponaria Bressingham
Sapponaria Zeepkruid. Dit is een fraai rijkbloeiende plant voor de borderrand, rotstuin etc. Plant in de volle zon in een met koemestkorrels bemeste aarde, zorg voor goede drainage van de aarde, plant kan in het late najaar wat terug genomen worden met een scherp mes of schaar.

