Theeplant Camellia Sinensis
Camellia Sinensis
Potplant
Kweekpot maat Ø 10cm
1 kamerplant
Hoogte levering incl. pot 30-40 cm
Getoonde pot niet inbegrepen
€ 8,50
Voorraad 11
SKU
A11354
De Camellia Sinensis wordt in Nederland ook wel de Theeplant genoemd.
Camellia sinensis wordt in Nederland ook wel de Theeplant genoemd. Van zijn bladeren wordt o.a. de groene thee gemaakt . De plant bloeit met prachtige witte, heerlijk geurende bloemen
| Botanische naam | Camellia Sinensis |
|---|---|
| Categorie | Camellia |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Wit |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 11cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 10cm |
| Maat | 30-40cm |
Hoe verzorg je Theeplant Camellia Sinensis
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









