Levering €4,95 binnen 2 werkdagen

Goed 4.39/5

Gebasseerd op 9775 reviews
star star star star star
Rozie V. uit Klemskerke-de haan
Een aanrader, snelle levering, veilig en duurzaam ingepakt. Zowel het "wortelgoed" als de vaste plantjes groeien na inplanten prima. Zeker vatbaar om opnieuw te bestellen.
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
Mooie plantjes, zoals altijd en vol levenslust. En heel goed verpakt.
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
Men kan info vragen. Goede verpakte levering van mooie artikelen. En indien er toch iets anders verloopt werd ik 2 dagen later extra verrast..en alles was zoals steeds toch weer picobello! Dat verdient een bloemetje
Uitstekend
star

Aster

Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-24 van 25

Pagina
per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-24 van 25

Pagina
per pagina
Van laag naar hoog sorteren

Asters zijn echte kleurijke tuinfavorieten

Kies een van onze Aster vaste planten die rechtstreeks vers van de kweker worden geleverd, 100% gegarandeerd!

Asters - de naam Aster komt van het Griekse woord voor ster. Deze oude favorieten zorgen voor kleur wanneer de meeste andere planten vervagen. Asters bloeien royaal van de late zomer tot de herfst met een veelvoud aan duurzame, madeliefachtige bloemen.

Ideaal voor in potten of in je border gecombineerd met andere laatbloeiende planten. Voor het beste resultaat kweekt u uw Aster met blote wortels in goed doorlatende grond in de volle zon of halfschaduw.

Asters vragen weinig zorg, zijn rijkbloeiend in een tijd dat de meeste kleur uit de tuin aan het verdwijnen is

Asters behoren tot de grote groep van Compositae of Asteraceae, het zijn prachtige planten die zowel in hoge soorten als laagblijvende soorten gebruikt worden Voor de border zijn de Aster dumosis soorten en de A. novi belgii en Aster angelica, de meest voorkomende typen.

De A. dumosis zijn laagblijvende en zeer rijk bloeiende planten en voor de tuin de meeste waardevolle, de novi belgii typen zijn er hoog en vallen nog al eens om die moeten goed gestut worden, Aster angelica is iets minder hoog en blijft wat beter staan.

Asters verbreiden zich door worteluitlopers en vormen zo grotere pollen die zich goed laten verplanten.

Veilig betalen en verzenden

Goed 4.39/5

Gebasseerd op 9775 reviews
star star star star star
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
Uitstekend
star
×

Product is toegevoegd

Verder winkelen
Naar winkelwagen
Zit hier nog iets voor u bij?