Veronica spicata Rosa Zwerg 9cm Pot
Veronica spicata Rosa Zwerg
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
1 vaste plant
Makkelijk te kweken
€ 2,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A14246
Veronica spicata rosa Zwerg is een vaste plant met opgaande lange dieproze...
Veronica spicata rosa Zwerg is een vaste plant met opgaande lange dieproze bloemen en lancetvormige bladeren.Veronica spicata rosa zwerg kan gebruikt worden als snijbloem. Deze plant is bestand tegen zoute wind en kan dus gebruikt worden in tuinen aan de kust
Niet leverbaar in: Ireland
| Botanische naam | Veronica spicata Rosa Zwerg |
|---|---|
| Categorie | Veronica |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 14cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
| USP | Makkelijke plant |
Hoe verzorg je Veronica spicata Rosa Zwerg 9cm Pot

