Alocasia Cucullata 12cm pot
Alocasia Cucullata
Potplant
Kweekpot maat Ø 12cm
1 kamerplant
Hoogte levering incl. pot 30-40 cm
Heeft weinig licht nodig om te groeien
Inclusief keramische pot
Blad kan water druppelen
Getoonde pot niet inbegrepen
Sap van de plant kan de huid irriteren
€ 9,50
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A12772
De Alocasia Cucullata 'Olifantsoor' heeft prachtige grote bladeren. Deze makkelijk te onderhouden kamerplant heeft veel daglicht nodig. Door zijn...
Alocasia Cucullata 'Olifantsoor' heeft prachtige grote bladeren. Deze makkelijk te onderhouden kamerplant heeft veel daglicht nodig. Door zijn grote bladeren geeft de Olifantsoors een tropische sfeer aan uw huiskamer.
| Botanische naam | Alocasia Cucullata |
|---|---|
| Categorie | Alocasia |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 12cm |
| Let op | Sap van de plant kan de huid irriteren |
| Maat | 30-40cm |
| USP | Weinig licht |
Hoe verzorg je Alocasia Cucullata 12cm pot
Plaats de Alocasia Cucullata op een lichte plek, maar uit de volle zon anders verbranden de bladeren. Vermijd tocht, want dan kunnen de bladeren gaan krullen. Laat de aarde enigszins uitdrogen tussen de gietbeurten. Deze plant gedijt goed bij een hoge luchtvochtigheid. Door droge lucht kunnen de randen van de bladeren bruin worden. Voer tijdens het groeiseizoen van de Alocasia Cucullata, van maart tot augustus, één keer per maand bij met plantenvoeding.
Navigation to the webpage was canceled What you can try:

