uw voordelige online tuincentrum

Goed 4.62/5

Gebasseerd op 12.049 beoordelingen
star star star star star
Rozie V. uit Klemskerke-de haan
22-10-2022
Een aanrader, snelle levering, veilig en duurzaam ingepakt. Zowel het "wortelgoed" als de vaste plantjes groeien na inplanten prima. Zeker vatbaar om opnieuw te bestellen.
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
21-10-2022
Mooie plantjes, zoals altijd en vol levenslust. En heel goed verpakt.
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
18-10-2022
Men kan info vragen. Goede verpakte levering van mooie artikelen. En indien er toch iets anders verloopt werd ik 2 dagen later extra verrast..en alles was zoals steeds toch weer picobello! Dat verdient een bloemetje
Uitstekend
star

Aster

Filteren
Tonen als Lijst Foto-tabel

24 producten

per pagina
Van laag naar hoog sorteren
  1. Aster dumosus Roze (Herfstasters) x 3
    Aster dumosus Roze (Herfstasters) x 3
    4,25 €
    Voorraad 16
    Aster dumosus Danny Boy bloeit prachtig roze. Het is een winterharde probleemloze plant, die voor veel tuinplezier zal zorgen. ... Lees verder
  2. Aster frikartii 'Monch' 9 cm pot
    Aster frikartii 'Monch' 9 cm pot
    4,25 €
    Voorraad 19
    De Aster frikartii 'Mönch', is een lang bloeiende en bossige plant. De standplaats van deze vaste plant dient een zonnige plek in de tuin te... Lees verder
  3. Aster dumosus Prof.Anton Kippenberg
    Aster dumosus Prof.Anton Kippenberg
    3,95 €
    Voorraad 46
    De Aster dumosus Prof.Anton Kippenberg wordt ook wel de Herfstaster of Kussenaster genoemd. Deze plant bloei prachtig in het najaar. De bloemen van... Lees verder
  4. Aster dumosus Blauw (Herfstasters) x 3
    Aster dumosus Blauw (Herfstasters) x 3
    4,25 €
    Voorraad 100+
    Aster dumosus Blauw (Herfstasters) zijn vaste planten die bloeien in de late zomer en in de herfst. De plant krijgt intens blauwe bloemen. Lees verder
  5. Aster ageratoides Ashvi
    Aster ageratoides Ashvi
    3,25 €
    Voorraad 42
    De Aster ageratoides Ashvi is een sterk bloeiende herfstaster. De bloei van deze plant valt in het najaar. De witte bloemen houden zelfs in het... Lees verder
  6. Aster novae belgii  Purple 11 cm
    Aster novae belgii Purple 11 cm
    6,50 €
    Nog maar 6 beschikbaar
    Aster novi-belgi is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende bloei.... Lees verder
  7. Aster novae belgii  White 11 cm
    Aster novae belgii White 11 cm
    6,50 €
    Nog maar 2 beschikbaar
  8. Aster dumosus Jenny 9 cm pot
    Aster dumosus Jenny 9 cm pot
    3,95 €
    Voorraad 29
    Aster 'Jenny' is een laagblijvende herfstaster met een intense karmijnroze kleur. De bloeitijd valt in de periode september-oktober.... Lees verder
  9. Aster dumosus Schneekissen 9 cm pot
    Aster dumosus Schneekissen 9 cm pot
    3,75 €
    Voorraad 24
    De stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters... Lees verder
  10. Aster dumosus Peter Harrison 9 cm pot
    Aster dumosus Peter Harrison 9 cm pot
    3,95 €
    Tijdelijk niet op voorraad
    Aster dumosus ‘Peter Harrison’ is een prachtige, late zomerbloeier. Aster dumosus ‘Peter Harrison’ is geliefd om de vele warmroze bloemen met...... Lees verder
  11. Aster novae belgii  Pink 11 cm
    Aster novae belgii Pink 11 cm
    6,95 €
    Tijdelijk niet op voorraad
  12. Aster dumosus Alice Haslam
    Aster dumosus Alice Haslam
    4,50 €
    Tijdelijk niet op voorraad
    Aster Alice Haslam is een prachtige herfstbloeiende plant met helder roze bloemen die door diep gele meeldraden worden geaccentueerd. Lees verder
  13. Aster dumosusLady in blue 9 cm pot
    Aster dumosusLady in blue 9 cm pot
    3,75 €
    Tijdelijk niet op voorraad
    De Aster ´Lady in Blue´ vormt een kleine en dichte pol, bloeit in de periode augustus-september met lavendelkleurige bloemen. Lees verder
  14. Aster novae belgii  Blue 11 cm
    Aster novae belgii Blue 11 cm
    5,95 €
    Tijdelijk niet op voorraad
    Aster novi-belgii blue is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende... Lees verder
  15. Aster novi belgii  Crimson brocade 9 cm
    Aster novi belgii Crimson brocade 9 cm
    3,75 €
    Tijdelijk niet op voorraad
  16. Aster novi belgii  Fellowship 9 cm
    Aster novi belgii Fellowship 9 cm
    3,75 €
    Tijdelijk niet op voorraad
  17. Aster ageratoides Asmoe 9 cm pot
    Aster ageratoides Asmoe 9 cm pot
    4,25 €
    Tijdelijk niet op voorraad
    Aster ageratoides Asmoe is een wit tot lila bloeiende aster. Aster ageratoides Asmoe bloeit van augustus tot oktober.... Lees verder
  18. Aster dumosus Blue Lapis 17 cm pot
    Aster dumosus Blue Lapis 17 cm pot
    8,50 €
    Tijdelijk niet op voorraad
    Aster dumosus 'Blue Lapis' is een laagblijvende dubbelbloemige aster die je vooraan in de border kan planten,het is een vaste plant, met een... Lees verder
  19. Aster Showmaker Pretty Pink
    Aster Showmaker Pretty Pink
    8,95 €
    Tijdelijk niet op voorraad
    Aster Showmaker Pretty Pink is zeer geschikt voor gebruik op het terras of in de tuin.Aster Showmaker Pretty Pink is winterhard, houdt van een... Lees verder
Tonen als Lijst Foto-tabel

24 producten

per pagina
Van laag naar hoog sorteren

Asters zijn echte kleurijke tuinfavorieten

Kies een van onze Aster vaste planten die rechtstreeks vers van de kweker worden geleverd, 100% gegarandeerd!

Asters - de naam Aster komt van het Griekse woord voor ster. Deze oude favorieten zorgen voor kleur wanneer de meeste andere planten vervagen. Asters bloeien royaal van de late zomer tot de herfst met een veelvoud aan duurzame, madeliefachtige bloemen.

Ideaal voor in potten of in je border gecombineerd met andere laatbloeiende planten. Voor het beste resultaat kweekt u uw Aster met blote wortels in goed doorlatende grond in de volle zon of halfschaduw.

Asters vragen weinig zorg, zijn rijkbloeiend in een tijd dat de meeste kleur uit de tuin aan het verdwijnen is

Asters behoren tot de grote groep van Compositae of Asteraceae, het zijn prachtige planten die zowel in hoge soorten als laagblijvende soorten gebruikt worden Voor de border zijn de Aster dumosis soorten en de A. novi belgii en Aster angelica, de meest voorkomende typen.

De A. dumosis zijn laagblijvende en zeer rijk bloeiende planten en voor de tuin de meeste waardevolle, de novi belgii typen zijn er hoog en vallen nog al eens om die moeten goed gestut worden, Aster angelica is iets minder hoog en blijft wat beter staan.

Asters verbreiden zich door worteluitlopers en vormen zo grotere pollen die zich goed laten verplanten.

Veilig betalen en verzenden

Goed 4.62/5

star star star star star
22-10-2022
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
21-10-2022
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
18-10-2022
Uitstekend
star