Betaalbare planten voor huis en tuin

Aster dumosus Alice Haslam

Aster dumosus 'Alice Haslam'
Wortelgoed
1 vaste plant
Snijbloemen
€ 4,50
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A11428
  • Bij 3 of meer € 4,05 per stuk (bespaar  10%)
  • Bij 5 of meer € 3,83 per stuk (bespaar  15%)
  • Levering binnen 2-3 dagen (ook zat.)

    Wij bij TuinFlora doen onze uiterste best om uw bestelling binnen 2-3 dagen te bezorgen. Uw bestelling wordt zo verpakt, dat  ook een langere levertijd de planten niet schaadt. Mocht er iets beschadigd zijn, neem dan na ontvangst contact met ons op. Uw bestelling is 100% gegarandeerd!

    Bezorging door DPD 6 dagen per week (inc, zaterdag). U kan uw pakket online volgen met het pakketnummer. Bij ontvangst wordt er om uw handtekening gevraagd.

    Wij verkopen alleen artikelen die op voorraad zijn. Heeft u een afleveradres buiten België? Dan is uw artikel mogelijk langer onderweg.

  • Groei & Geld terug garantie

    Als de planten niet gaan groeien, bieden we u een vervanging aan of uw geld terug.
    Garantieperiode:

    • Vaste planten, bomen en heesters 2 maanden*
    • Kamerplanten en bonsai 1 maand
    • Zomerbollen en niet winterharde planten 1 maand
    • Zaden 1 maand
    • Voorjaarsbollen tot 30 april

    *Na 31 oktober en voor 1 maart tot 30 april
    Zie onze klantenservice pagina voor details

  • Verzendkosten vanaf € 3,95

    Wij verzenden uw bestelling naar België voor een vast bedrag van € 3,95 ongeacht de grootte van uw bestelling.

    We gebruiken DPD om je bestelling te bezorgen. Tijd tussen bestelling en levering ongeveer 2-3 dagen. We sturen u tracking informatie zodra uw pakket ons magazijn verlaat. We bezorgen ook op zaterdag.

  • Klarna, koop nu betaal later

    U kan bij TuinFlora achteraf betalen via Klarna. Zo kunt u bij ons gemakkelijk uw bestelling achteraf betalen en direct genieten van uw nieuwe aankoop.

    U hoeft niks extra te doen om hievan gebruik te maken. Doorloop gewoon uw bestelproces. In de checkout kiest u bij betalen voor Klarna, vul uw gegevens in en wij sturen direct uw bestelling toe.

    Onze betaalopties

    Al onze betalingen worden beveiligd uitgevoerd door Multi Safepay.

    online veilig betalen

Veilig betalen en verzenden
Aster Alice Haslam is een prachtige herfstbloeiende plant met helder roze bloemen die door diep gele meeldraden worden geaccentueerd.

Groeigarantie

Mochten uw planten slecht groeien of bloeien dan krijg u nieuwe planten of uw geld terug!

Klantenservice meisje
Aster Alice Haslam is een prachtige herfstbloeiende plant met helder roze bloemen die door diep gele meeldraden worden geaccentueerd.Het zijn sterke planten voor de border, potten en op je zomer -herfst terras
  • 3 x Aster dumosus 'Alice Haslam'
Details
Botanische naamAster dumosus 'Alice Haslam'
CategorieAster
Aantal1x
BloemenJa
BloeitijdHerfst
GeurendNee
SnijbloemenJa
BloemkleurRoze
VruchtenNee
EetbaarNee
StandplaatsZon en schaduw
WinterhardJa
BodembedekkerNee
VerwilderdNee
Plantafstand30cm
Plantdiepte10cm
GrondsoortAlle grondsoorten
Volgroeide hoogte30cm - 40cm
Volgroeide breedte30cm - 40cm
GiftigNee
MaatWortels
USPSnijbloem

Hoe verzorg je Aster dumosus Alice Haslam

De Aster dumosus Alice Haslam Bare Root:De Aster dumosus is een prachtige aster die fraaie bolvormige kussens vol met bloemen kan vormen. Plant de plant 30 x 30 x 30 cm uit elkaar op een zonnige tot lichtbeschaduwde plaats in de border. Houd een plantdiepte van ongeveer 10 cm aan. Bemest in het vroege voorjaar met een organische koemestkorrel. Verwijder oude bloemen en knip eventueel de plant in vorm na de bloei. Scheur de plant elke 3 jaar en herplant de sterke jonge delen.

Rozie V. uit Klemskerke-de haan
Een aanrader, snelle levering, veilig en duurzaam ingepakt. Zowel het "wortelgoed" als de vaste plantjes groeien na inplanten prima. Zeker vatbaar om opnieuw te bestellen.
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
Mooie plantjes, zoals altijd en vol levenslust. En heel goed verpakt.
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
Men kan info vragen. Goede verpakte levering van mooie artikelen. En indien er toch iets anders verloopt werd ik 2 dagen later extra verrast..en alles was zoals steeds toch weer picobello! Dat verdient een bloemetje
Uitstekend
star

Groeigarantie

Klantenservice meisje
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!