uw voordelige online tuincentrum

Goed 4.62/5

Gebasseerd op 11.248 beoordelingen
star star star star star
Rozie V. uit Klemskerke-de haan
25-04-2022
Een aanrader, snelle levering, veilig en duurzaam ingepakt. Zowel het "wortelgoed" als de vaste plantjes groeien na inplanten prima. Zeker vatbaar om opnieuw te bestellen.
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
21-04-2022
Mooie plantjes, zoals altijd en vol levenslust. En heel goed verpakt.
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
20-04-2022
Men kan info vragen. Goede verpakte levering van mooie artikelen. En indien er toch iets anders verloopt werd ik 2 dagen later extra verrast..en alles was zoals steeds toch weer picobello! Dat verdient een bloemetje
Uitstekend
star
Aster dumosus Danny Boy

Aster dumosus Roze (Herfstasters) x 3

Wortelgoed
3 vaste planten
4,25 €
Voorraad 31
SKU
A03219
+
  • Levering binnen 2-3 dagen (ook zat.)

    Wij bij TuinFlora doen onze uiterste best om uw bestelling binnen 2-3 dagen te bezorgen. Uw bestelling wordt zo verpakt, dat  ook een langere levertijd de planten niet schaadt. Mocht er iets beschadigd zijn, neem dan na ontvangst contact met ons op. Uw bestelling is 100% gegarandeerd!

    Bezorging door DPD 6 dagen per week (inc, zaterdag). U kan uw pakket online volgen met het pakketnummer. Bij ontvangst wordt er om uw handtekening gevraagd.

    Wij verkopen alleen artikelen die op voorraad zijn. Heeft u een afleveradres buiten België? Dan is uw artikel mogelijk langer onderweg.

  • Groei & Geld terug garantie

    Als de planten niet binnen de geschatte tijd groeien, bieden we een vervanging aan of uw geld terug, zo eenvoudig is het!

    Garantieperiode:

    • Kamerplanten en Bonsais 3 maanden
    • Voorjaarsbollen 1 groeiseizoen tot uiterlijk 31 mei
    • Zomerbollen en perkplanten 1 groeiseizoen tot uiterlijk 1 oktober
    • Vaste planten en heesters 1 jaar
  • Verzendkosten € 5,95

    Wij verzenden uw bestelling naar België voor een vast bedrag van € 5,95 ongeacht de grootte van uw bestelling.

    We gebruiken DPD om je bestelling te bezorgen. Tijd tussen bestelling en levering ongeveer 2-3 dagen. We sturen u tracking informatie zodra uw pakket ons magazijn verlaat. We bezorgen ook op zaterdag.

  • Klarna, koop nu betaal later

    U kan bij TuinFlora achteraf betalen via Klarna. Zo kunt u bij ons gemakkelijk uw bestelling achteraf betalen en direct genieten van uw nieuwe aankoop.

    U hoeft niks extra te doen om hievan gebruik te maken. Doorloop gewoon uw bestelproces. In de checkout kiest u bij betalen voor Klarna, vul uw gegevens in en wij sturen direct uw bestelling toe.

    Onze betaalopties

    Al onze betalingen worden beveiligd uitgevoerd door Multi Safepay.

    online veilig betalen

Veilig betalen en verzenden

Goed 4.62/5

star star star star star
25-04-2022
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
21-04-2022
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
20-04-2022
Uitstekend
star

Groeigarantie

Mochten uw planten slecht groeien of bloeien dan krijg u nieuwe planten of uw geld terug!

Klantenservice meisje
Aster dumosus Danny Boy is een fraaie herfstaster. Het woord aster komt uit het Grieks en betekent ster. De stervormige stralende bloemen van de aster zullen echt schitteren in uw late zomer- en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters worden geproduceerd vormen een palet aan kleur in een periode waarin de meeste planten hun kleur al verloren hebben. Aster dumosus Danny Boy bloeit prachtig roze. Het is een winterharde probleemloze plant, die voor veel tuinplezier zal zorgen. Aster dumosus planten doen het ook goed in potten.
  • 3 x Aster dumosus Danny Boy Wortelgoed
Details
Botanische naamAster dumosus Danny Boy
CategorieAster
Gelevered alsWortelgoed
Aantal3x
BloemenJa
BloeitijdHerfst
GeurendNee
SnijbloemenNee
BloemkleurRoze
VruchtenNee
EetbaarNee
StandplaatsZonnig
WinterhardJa
WinterhardheidTot -15°c
BodembedekkerNee
VerwilderdNee
Plantafstand30cm
Plantdiepte10cm
GrondsoortAlle grondsoorten
Volgroeid in 1 jaar
Volgroeide hoogte30cm - 40cm
Volgroeide breedte30cm - 40cm
GiftigNee
USPPopulair

Hoe verzorg je Aster dumosus Roze (Herfstasters) x 3

Plant Aster dumosus Roze (Herfstasters) in een goed gedraineerde en vruchtbare bodem. Laat de wortels 12-18 uur in water weken (niet langer dan 24 uur). Plant Aster dumosus Roze (Herfstasters) 30 x 30 x 30 cm uit elkaar op een zonnige plaats. Houd een plantdiepte van ongeveer 10 cm aan. Bemest in het vroege voorjaar met een organische mestkorrels. Verwijder uitgebloeide bloemen en knip eventueel de plant in vorm na de bloei. Scheur de plant elke 3 jaar en herplant de sterke jonge delen.

Voor verdere instructie, zie de produktverpakking.

Goed 4.62/5

star star star star star
25-04-2022
Uitstekend
star
Medard A. uit Merchtem-belgie
21-04-2022
Uitstekend
star
Lydia C. uit West Vlaanderen
20-04-2022
Uitstekend
star

Groeigarantie

Klantenservice meisje
Veilig betalen en verzenden