Doperwtenzaad Wonder Van Amerika
Pisum sativum 'Wonder Van Amerika'
Zaden
Productgewicht (nett) 100 gram
1 zakje zaad
€ 4,95
Voorraad 11
SKU
A09681
Dit Doperwtenzaad Wonder van Amerika zaait u van begin april tot half mei in de vollegrond in regels. Ca. 2-3 cm. diep.
Dit Doperwtenzaad Wonder van Amerika zaait u van begin april tot half mei in de vollegrond in regels. Ca. 2-3 cm. diep.
Kan zonder gaas worden opgekweekt. De hoogte is ca. 40 cm.
Doperwtenzaad Wonder van Amerika is een gekreukt zadig ras, zeer zoet van smaak. Perfect voor bevriezing of als aanvulling op soepen of salades.
100 Gram is voldoende voor een rij van 16-20 meter.
| Botanische naam | Pisum sativum 'Wonder Van Amerika' |
|---|---|
| Categorie | Peas |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Oogsttijd | June - July |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 8cm |
| Plantdiepte | 3cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 60cm - 80cm |
| Volgroeide breedte | 5cm - 10cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Zaden |
Hoe verzorg je Doperwtenzaad Wonder Van Amerika
Zie de instructie op de verpakking.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









