Fargesia Rufa Bamboo
Fargesia Rufa
Potplant
Kweekpot maat Ø 19cm
1 plant
Hoogte Levering 60-80 cm
Blijvend groen
XL
€ 18,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A14605
Fargesia Rufa Bamboo is een zeer populair en niet woekerende bamboesoort die...
Fargesia Rufa Bamboo is een zeer populair en niet woekerende bamboesoort die is afkomstig uit China . Fargesia Rufa bamboo kan opgeplant worden in je tuin maar is zeer geschikt voor een plantenbak.
| Botanische naam | Fargesia Rufa |
|---|---|
| Categorie | Bamboo |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 60-80cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 2 m - 3 m |
| Volgroeide breedte | 100cm - 125cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 19cm |

