Hedera Hibernica Ø 14 cm x 5
Hedera Hibernica Ø 14 cm x 5
Met deze set van vijf Hedera Hibernica planten breng je snel een volle, groenblijvende basis in de tuin. Ideaal wanneer je een dichte, natuurlijke groene grens wil creëren, met een rustige uitstraling die mooi opgaat in elke buitenruimte.
Locatie
Hedera Hibernica doet het goed buiten in de zon of halfschaduw. In een boorderrand of langs een afsluiting zorgt hij voor een mooi, groen kader met een natuurlijke, rustige look.
Inhoud
Je ontvangt 5 planten in kweekpot van Ø 14 cm. De planten worden geleverd met een hoogte van 20–30 cm.
Groeiwijze en grootte
Deze klimop groeit uit tot ongeveer 2–3 m hoog en kan op termijn 125–150 cm breed worden. Na ongeveer 5 jaar is hij volgroeid en vormt hij een stevige, groene massa.
Plantenverzorging
Plant in goed doorlatende grond en geef na het aanplanten ruim water. Voor een gelijkmatige, dichte aanplant hou je ongeveer 25 cm tussen de planten aan, of reken op 5 planten per meter voor een haag.
Winterhardheid
Hedera Hibernica is winterhard tot –15°C en blijft ook in koudere periodes een betrouwbare groene basis in de tuin.
- Aantal: 5 stuks
- Potmaat: Ø 14 cm
- Leverhoogte: 20–30 cm
- Standplaats: zon en halfschaduw
- Grond: goed doorlatend
- Plantafstand: 25 cm
- Haagbeplanting: 5 planten per meter
- Winterhard: tot –15°C
Planten zijn levende producten; vorm en grootte kunnen bij levering licht variëren.
| Botanische naam | Hedera hibernica |
|---|---|
| Categorie | Hedera |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 5x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 25cm |
| Plant spacing hedges | 5 per meter |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 2 m - 3 m |
| Volgroeide breedte | 125cm - 150cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 14cm |
| Maat | 20-30cm |
| USP | Bijen bloemen |
| Prijs per stuk | € 5,59 |
Instructies
Haal de Hedera Hibernica uit de pot en ontwar de wortelkluit zodat de wortels zich goed kunnen verspreiden. Graaf een plantgat dat diep genoeg is zodat de kluit net onder het aardoppervlak komt. Meng de aarde met wat potgrond. Zet de plant met gespreide wortels in het gat en vul aan met aarde. Geef goed water en druk stevig aan. Bemest na 4 weken met organische mest voor een goede groei.









