Heuchera Shanghai
Heuchera micrantha 'Purple Palace'
Potplant
Kweekpot maat Ø 19cm
1 vaste plant
Hoogte Levering 40-50 cm
€ 7,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A13893
Heuchera Shanghai heeft zilver-paarse bladeren die witte bloemen produceren op donkere stelen, deze heuchera komen elk voorjaar terug.
Heuchera Shanghai heeft zilver-paarse bladeren die witte bloemen produceren op donkere stelen, deze heuchera komen elk voorjaar terug.
| Botanische naam | Heuchera micrantha 'Purple Palace' |
|---|---|
| Categorie | Heuchera |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 40-50cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 20cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 19cm |
Hoe verzorg je Heuchera Shanghai
Heuchera's zijn prachtige planten voor de border en rotstuin, ze onderscheiden zich door bladkleur. Plant in de volle zon in goede doorlatende aarde die met enige kompost verbeterd is. De plant moet ieder jaar van bovenaf met wat aarde aangevuld worden daar de soms bovenliggende worteldelen teveel bloot komen te liggen. Het sierlijke blad blijft vrijwel het gehele jaar aan de plant, verwijder oud en leijk geworden blad met een scherpe schaar, Oude bloemstengels kunt U ook verwijderen

