Hosta Fortunei Patriot
Hosta fortunei 'Patriot'
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
1 hosta plant
€ 4,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A11161
De Hosta fortunei Patriot of Hartlelie heeft een groen blad met witte rand.
Hosta fortunei Patriot of Hartlelie heeft een groen blad met witte rand.
| Botanische naam | Hosta fortunei 'Patriot' |
|---|---|
| Categorie | Hosta |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 35cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 40cm - 60cm |
| Volgroeide breedte | 40cm - 60cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
Hoe verzorg je Hosta Fortunei Patriot
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









