Lage Slabonen Delinel (100 gram)
Phaseolus vulgaris 'Delinel'
Zaden
Productgewicht (nett) 100 gram
1 zakje zaad
€ 7,50
Voorraad 44
SKU
A09233
Deze Lage Slabonen Delinel, is een nieuw Frans ras met zeer lange slanke, ronde bonen. Staat bekend om zijn grote opbrengst en smaakvolle bonen.
Deze Lage Slabonen Delinel, een nieuw Frans ras met zeer lange slanke, ronde bonen; kunnen vanaf half april onder glas en na 15 mei buiten uitgeplant worden. Of vanaf half mei tot begin juli in de volle grond in regels.
Staat bekend om zijn grote opbrengst en smaakvolle bonen. Ook geschikt voor invriezen! Zeer goed bestand tegen ziektes.
| Botanische naam | Phaseolus vulgaris 'Delinel' |
|---|---|
| Categorie | Beans |
| Gelevered als | Seed |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Wit |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Oogsttijd | July - September |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 8cm |
| Plantdiepte | 3cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
Hoe verzorg je Lage Slabonen Delinel (100 gram)
Zie de instructie op de verpakking.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









