Paeonia Henry Bockstoce
Paeonia lactiflora 'Henry Bockstoce'
Wortelgoed
1 vaste plant
Snijbloemen
€ 9,95
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A13626
De Paeonia Henry Bockstoce een uitstekende variant van de pioenroos. De dubbele bloemen van deze pioenroos zijn diep rood van kleur. Zodra de...
Paeonia Henry Bockstoce een uitstekende variant van de pioenroos. De dubbele bloemen van deze pioenroos zijn dieprood van kleur. Zodra de pioenroos bloeit is deze variant prachtig als snijbloem in een vaas.
| Botanische naam | Paeonia lactiflora 'Henry Bockstoce' |
|---|---|
| Categorie | Paeonia |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Rood |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 60cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 100cm - 125cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Wortelgoed |
| USP | Snijbloem |
Hoe verzorg je Paeonia Henry Bockstoce
Plant de Pioenen in vruchtbare, goed waterdoorlatende grond, op een zonnige plaats. Goed water geven en markeer de plek met een stokje. Geef een ruime dosis organische mest in het vroege voorjaar. Het kan wel 2 jaar duren voordat de Pioen gaat bloeien, aangezien de plant zich stevig moet zetten. Pioenen vinden het vervelend als ze verplaatst worden en het zou dan ook weer enige tijd kunnen duren, voor dat ze weer bloeien. Verwijder oude bloemen en knip het blad terug in de herftst. Elk voorjaar zullen zij u belonen met vele prachtige bloemen.

