Pompoen Oranje Zon
Cucurbita maxima
Zaden
Productgewicht (nett) 3 gram
1 zakje zaad
€ 4,50
Voorraad 34
SKU
A09772
Pompoenzaad Oranje Zon kunt u zaaien vanaf mei tot half juni in de volle grond op een zaaibed en uitplanten in vruchtbare grond.
Pompoenzaad Oranje Zon kunt u zaaien vanaf mei tot half juni in de volle grond op een zaaibed en uitplanten in vruchtbare grond.
Zeer decoratieve oranjerode zoete "Hokkaido"-pompoen, rijk aan vitaminen en mineralen. Heeft een zeer fijne en zachte kastanje-achtige smaak.
| Botanische naam | Cucurbita maxima |
|---|---|
| Categorie | Pumpkin |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Oogsttijd | September - October |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 2cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Volgroeide breedte | 80cm - 100cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Zaden |
Hoe verzorg je Pompoen Oranje Zon
Zaaien vanaf half april tot begin zomer in de vollegrond op zaaibed. Uitplanten in goed bemeste grond. Deze pompoenvariëteit is erg decoratief en heeft zoet vruchtvlees dat veel vitaminen en mineralen bevat.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









