Pronkerwt Colorama
Pisum sativum 'Colorama'
Zaden
Productgewicht (nett) 5 gram
1 zakje zaad
Speciale prijs € 3,10 Normale prijs € 3,50
Voorraad 20
SKU
A06420
Pronkerwt Colorama kan van half maart tot eind mei direct op de plaats van bestemming worden gezaaid. De Colorama pronkerwt houdt van goed water...
Pronkerwt Colorama kan van half maart tot eind mei direct op de plaats van bestemming worden gezaaid. De Colorama pronkerwt houdt van goed water doorlatende grond. Knip de bloemen het liefst af met een schaar. Ook zeer geschikt voor grote potten.
| Botanische naam | Pisum sativum 'Colorama' |
|---|---|
| Categorie | Sweet Peas |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Wit |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 2cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 150cm - 200cm |
| Volgroeide breedte | 60cm - 80cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Zaden |
Hoe verzorg je Pronkerwt Colorama
De plantinstructie vindt u op de verpakking.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









