Rozemarijn officinalis 14 cm
Rosmarinus officinalis
Potplant
Kweekpot maat Ø 14cm
1 plant
Bij vriendelijke bloemen
€ 7,95
Voorraad 13
SKU
A11653
Rozemarijn is een prachtige, mediterane, heesterachtige plant, die het bij ons goed doet. De blaadjes zijn een heerlijk kruid voor in de keuken en...
Rozemarijn is een prachtige, mediterane, heesterachtige plant, die het bij ons goed doet. De blaadjes zijn een heerlijk kruid voor in de keuken en worden bij-voor vele gerechten gebruikt. Het is een sierlijk mini heestertje met kleine bloemen, aantrekkelijk voor bijen en vlinders.
| Botanische naam | Rosmarinus officinalis |
|---|---|
| Categorie | Rosemary |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Blauw |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 12cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 60cm - 80cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 14cm |
| USP | Bijen bloemen |

