Tuinraap Zaad Milanees
Brassica rapa
Zaden
Productgewicht (nett) 10 gram
1 zakje zaad
€ 2,50
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A09733
Milanese tuinraap is een fantastisch gewas die op meerdere manieren gegeten kan worden.
Milanese tuinraap is een fantastisch gewas die op meerdere manieren gegeten kan worden. U kunt ze jong of volwassen oogsten, gekookt of rauw eten en de jonge toppen kunnen worden gebruikt in een salade. De platte wortels hebben een knappere textuur.
Het zaad kunt u vanaf eind maart tot begin augustus in de grond op regels zaaien. In de regel eventueel iets uitdunnen.
| Botanische naam | Brassica rapa |
|---|---|
| Categorie | Turnip |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Oogsttijd | June - September |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 2cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Zaden |

