Cactus Echinopsis Multiplex
Echinopsis multiplex
Potplant
Kweekpot maat Ø 10cm
1 cactus
Getoonde pot niet inbegrepen
€ 6,50
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
A09551
De Cactus Echinopsis multiplex is een ongewone cactus die ook wel de Nachtbloeiende Cereus genoemd wordt. Weinig onderhoud vereisend.
Cactus Echinopsis multiplex is een uitzonderlijke cactus die ook wel de Nachtbloeiende Cereus genoemd wordt. Deze Cactus produceert geurige rechtop groeiende, roze/witte, trompetachtige bloemen, die 's nachts bloeien. Een prachtige exotische kamerplant die weinig onderhoud vereist.
Niet leverbaar in: United Kingdom
| Botanische naam | Echinopsis multiplex |
|---|---|
| Categorie | Cactii |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 10cm |
Hoe verzorg je Cactus Echinopsis Multiplex
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









